Jubilerstwo     Jednym z obszarów gdzie K&Y od dawna wiedzie prym jeśli chodzi o jakość dostarczonego produktu to jubilerstwo. Cięcie, kształtowanie i szlifowanie kamieni i metali szlachetnych to starożytna sztuka, do której K&Y stosuje najnowocześniejsze technologie. Tylko najwyższej jakości diamenty są używane do produkcji każdego narzędzia firmy K&Y.

     Narzędzia K&Y są dostępne w setkach stylów w zakresie szerokości ostrza "L" od 0.15mm do 19mm, jednak w przypadku specjalnych wymagań klienta jesteśmy w stanie dostarczyć narzędzia wykonane według Państwa wskazówek. Posiadamy w sprzedaży noże diamentowe, noże diamentowe typu Posalux, wytaczadła, itp. Główne zastosowanie w/w narzędzi to produkcja obrączek, łańcuszków, wisiorków, pierścionków, kolczyków jak również produkcja zegarków.

     Każde narzędzie jest polerowane przy 400-krotnym powiększeniu, aby zapewnić jak najlepszą jakość wszystkich cennych minerałów.

     Dostarczamy narzędzia kompatybilne między innymi z poniższymi urządzeniami jubilerskimi: Benzinger, Hardinge, Posalux, TousDiaman, itp. Wszystkie narzędzia są możliwe w dowolnym wykonaniu ostrza: diament naturalny, monokryształ, PCD lub węglik spiekany.

     Większość standardowych kształtów znajdziecie Państwo w pliku poniżej.

[kliknij, aby pobrać plik]


← wróć© 2009 Diamantech