Soczewki kontaktowe

Narzędzia z kontrolowaną odchyłką promienia
Narzędzia standardowe
Płytki wymienne do noży składanych

     W swojej ofercie posiadamy diamentowe narzędzia do wielu zastosowań i materiałów stosowanych w produkcji soczewek kontaktowych, soczewek wewnątrzgałkowych IOL i szkieł okularowych. Ponieważ diament naturalny posiada doskonałe własności ścierne, problem zużycia narzędzia wyeliminowano w olbrzymim stopniu, dzięki czemu można zachować ciągłość wysokiej jakości narzędzia w trakcie procesu kształtowania doskonałych soczewek kontaktowych przez maksymalnie długi czas.

     Posiadamy w swojej ofercie diamentowe narzędzia K&Y do powierzchni wklęsłych , które jako jedyne na rynku posiadają zakres kształtowanego promienia od 0,15mm do 1000 milimetrów.

     O silnej pozycji narzędzi diamentowych K&Y świadczy fakt, że większość głównych północno amerykańskich producentów soczewek kontaktowych ściśle współpracuje z K&Y w zakresie zaopatrzenia w narzędzia.

     W celu zapewnienia jak najwyższej dokładności , każde narzędzie jest poddawane kontroli na brak zadziorów ostrza przy 800-krotnym powiększeniu.NARZĘDZIA Z KONTROLOWANĄ ODCHYŁKĄ PROMIENIA

     Narzędzia K&Y z kontrolowaną odchyłką promienia, zapewniają najwyższy poziom precyzji jeśli chodzi o parametr odchyłki promienia. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy producenci soczewek kontaktowych stosują maszyny dwuosiowe, a nie starsze maszyny oparte na układzie sferycznym. W takim przypadku, głównymi parametrami mającymi największy wpływ na jakość wykończenia soczewki kontaktowej mają: program urządzenia (software) i jakość narzędzia kształtującego. Jeśli jeden z tych dwóch czynników zawiedzie w najmniejszym stopniu, defekty będą zauważalne na końcowym produkcie, co niesie za sobą duże straty.

     K&Y stworzyło szeroki zakres narzędzi z ostrzem diamentowym o krawędziach skrawających walcowej i stożkowej. W ciągłej sprzedaży posiadamy narzędzia z diamentem naturalnym, bądź też syntetycznym. Narzędzie diamentowe może być osadzone na trzonku lub na bardziej rozpowszechnionych płytkach noży składanych.

Właściwości
Odchyłka promienia ostrza o geometrii stożka 0.25um
Certyfikat zgodności
Brak zadziorów przy powiększeniu 800x (nomarski)
Ciągła jakość ostrza
Optymalna żywotność
Lutowane próżniowo

Opcje
Odchyłka promienia ostrza do 0.12um
Walcowa geometria ostrza noża
Diament naturalny
Diament syntetyczny
Różne geometrie
Trzon monolityczny
Narzędzia składane (insert)
NARZĘDZIA STANDARDOWE

     Narzędzia K&Y ze względu na bardzo wysoką jakość wykonania sprostają nawet najbardziej wymagającym procesom obróbki stosowanym przez producentów soczewek kontaktowych. Róźne materiały wymagają różnych kształtów narzędzia w celu maksymalnego zwiększenia wydajności procesu. Narzędzia K&Y wykonywane są bądź z diamentu naturalnego, bądź też z syntetycznego, z różnymi geometriami trzonka i samego ostrza skrawającego. Narzędzie diamentowe może być osadzone na trzonku lub na bardziej rozpowszechnionych płytkach noży składanych.

     Wszystkie narzędzia są wysoce odporne na zużycie i zaprojektowane tak aby zachowały niezmienną geometrię ostrza przez jak najdłuższy czas użytkowania. Każde narzędzie jest kontrolowane przez wykwalifikowanych inspektorów na brak zadziorów ostrza przy 500-krotnym powiększeniu. Narzędzia standardowe są powszechnie używane do obróbki wstępnej materiału na maszynach dwuosiowych.

Właściwości
Brak zadziorów przy powiększeniu 500x
Ciągła jakość ostrza
Optymalna żywotność
Lutowane próżniowo

Opcje
Diament naturalny
Diament syntetyczny
Narzędzi monolityczne
Narzędzia składane (insert)
Różne geometrie
PŁYTKI WYMIENNE DO NOŻY SKŁADANYCH

     K&Y Diamond jest liderem w rozwoju narzędzi z wymiennymi płytkami diamentowymi do noży składanych. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu uchwyty do płytek wymiennych o różnych kątach trzonka mocującego.

     Wszystkie płytki diamentowe są oznaczone kolorami aby można było łatwo i szybko odróżnić narzędzia o różnych geometriach ostrza tnącego (stożkowy lub walcowy).

Właściwości
Zredukowana ilość narzędzi
Ciągła jakość ostrza
Optymalna żywotność
Brak zadziorów przy powiększeniu 800x
Łatwe przezbrojenie
Lutowane próżniowo
Kodowanie za pomocą kolorów

Opcje
Prosty trzon
Trzon odsadzony
Diament naturalny
Diament syntetyczny


← wróć

© 2009 Diamantech